В Івано-Франківську фахівці Управління праці Івано-Франківської міської ради спільно з представниками Муніципальної інспекції та рейдовою міською робочою групою за участі  представників управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області і департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження провели ряд заходів щодо запобігання використання неоформленої найманої праці, негативних наслідків виплати заробітної плати в «конвертах» та порядку розміщення вивісок та зовнішньої реклами.

Інспектори перевірили підприємців різних сфер діяльності на вулицях Пасічна, Вовчинецька та Стуса. Загалом провели 57 співбесід з підприємцями.

На жаль, знову зафіксували порушення, коли роботодавці використовували роботу працівників без належного оформлення, так званих «стажерів». Цього разу таких виявилось 6 осіб.

Інспектори праці в Івано-Франківську під час рейду виявили шість неоформлених «стажерів»

Суб’єктів господарювання проінформовано про відповідальність за використання праці неоформлених працівників та зобов’язано усунути такі порушення якнайшвидше.

Інспектори праці в Івано-Франківську під час рейду виявили шість неоформлених «стажерів» Інспектори праці в Івано-Франківську під час рейду виявили шість неоформлених «стажерів» Інспектори праці в Івано-Франківську під час рейду виявили шість неоформлених «стажерів» Інспектори праці в Івано-Франківську під час рейду виявили шість неоформлених «стажерів»

Джерело