Українцям не слабо б'ють по кишенях ціни на продукти та комунальні платежі, а також різні послуги. Чи додадуться до цього удару розцінки на громадський транспорт, розповів заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак. 

В Україні прокотилася хвиля підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Наприклад, послуги подорожчали у Чернівцях, а також у Чернігові. Заяву про ціни на транспорт зробили й чиновники в Івано-Франківську. 

Тарифи на громадський транспорт: до яких сюрпризів готуватися

Тарифи на громадський транспорт: до яких сюрпризів готуватися

Так, мешканців міста запевнили, що чинний тариф поки що залишається економічно обґрунтованим. Також перевізники одержують компенсації з міського бюджету. З цього випливає, що нового удару по гаманцях найближчим часом не буде. Ймовірно, нові тарифи запровадять вже після скасування воєнного стану. 

Тарифи на громадський транспорт: до яких сюрпризів готуватися

"Люди не мають грошей. Особливо пенсіонери з тою мізерною пенсією. Людям не вистачає банально на прожиття і підняти зараз їм тариф на транспорт… Я думаю, що до кінця війни не буде ніхто чіпати цей тариф", - заявив чиновник. 

Також наш портал інформував, "Обманює щонайменше двічі...": скільки насправді мають платити за проїзд у громадському транспорті.

Джерело