У Рівному водій маршрутки відмовив матері загиблого Героя у пільговому проїзді і нагрубіянив їй.

Про це повідомила мати загиблого на війні Героя Богдана Гордійчука, рівненська письменниця та журналістка Людмила Марчук.

"Якби він просто сказав: "Я вам співчуваю, але вибачте, у мене всі пільгові місця зайняті", цього поста б не було. Коли б не почула собі в спину: "Розвелося вас тут..." Це нас, згорьовані вдови й невтішні матері, розвелося? Чуєте, люди?...

"Розвелося вас тут": у Рівному водій маршрутки нагрубіянив матері загиблого Героя

І це ще війна не скінчилася. Ще гроби молодих хлопців щодня зі Сходу "На щиті" везуть... Ще могили щодня копають і вже нема куди хоронити. Ще нас щоночі будить сирена. Гинуть діти. А це хамло вже забуло чи й не знає, що саме наші сини пішли першими, щоби стати в стрій ЗСУ і стояти на передовій на смерть, щоби ми могли тут мирно жити, а не чекати окупанта в свій дім. Я не втрималася, сказала: "Пішов би, та повоював..." Та це, вочевидь, мимо вух", – розповідає згорьована мати.

За її словами, інші пасажири маршрутки проігнорували хамство водія і не зробили йому зауваження.

"І мене це зачепило. Дуже зачепило... Защеміло серце, а мозок прошила геть не патріотична думка: "За що ти віддав своє життя, сину? За цього хама?"...

А я що? Гроші за проїзд заплатила. Але як вийшла, фото на пам'ять вирішила зробити. Бо ж ця зневага стосувалося не тільки мене...

У мене такий інцидент перший. Однак, чимало спостерігала випадків, як водії ображають людей пенсійного віку. Це неправильно. Це ж не твій власний транспорт, дядьку за кермом! Раз держава ввела пільгу в законодавчу норму, то виконуй! Ти ж на роботі.

Зізнаюсь, що лиш через цю зневагу я ніколи не їду в маршрутці в якості пенсіонера. Дістаю свій квиточок хіба що в тролейбусі.

Посвідчення матері загиблого – ще нова, недавно видана пільга. Краще б її не було. І була жива моя дитина. Але це є. Так сталося. І нічого змінити ми не можемо.

Тож, забудькуватий чи, може, просто необізнаний чоловіче за кермом, знай, що нас і справді багато! Та як ти смієш зневажати мене лиш за те, що я, зайшовши в салон, показала тобі свій пільговий квиток?

Послухай. Мій син загинув у бою як Герой. Він вже ніколи не сяде за кермо, як ти. Не зможе виростити свого сина. Не зможе підтримати і свою матір. Тож саме тому держава ввела цю пільгу, щоб це зробив ти. Вже за те, що ти живий і можеш жити, працювати, водити авто, дихати, обіймати свою дружину, любити своїх дітей – уже за це. Це дуже багато, повір. Тому  будь людиною. Будь громадянином країни, яка таку велику ціну щодня платить за твоє життя. І не смій! Чуєш! Не смій!", – емоційно звернулася до хамовитого водія мати полеглого Героя.

Скандального водія викликають "на килим" до начальства

Як передає місцеве видання Rivne.media, водія маршрутки, який нагрубіянив матері загиблого воїна, викликають в управління транспорту та зв'язку Рівного.

"Не існує слів на цьому світі для вибачень таких людей. Я попереджала перевізників стосовно перевезень та надання послуг, це вже другий інцидент поки я голова комісії транспорту. Як з такими нелюдами боротися .Далі буде", – повідомила депутатка міськради Катерина Марчук.

Зазначимо, що син Людмили Марчук – Богдан Гордійчук – загинув 4 січня 2023 року. Він з побратимами повертався з операції на Харківщині за кілька кілометрів від російського кордону. Їхня автівка наїхала на міну. Богдан воював в АТО, а в перший день повномасштабного вторгнення знову повернувся до війська. У нього залишився семирічний синочок.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині водій маршрутки нагрубіянив військовому, який повернувся з фронту. Також повідомлялося, що у Києві військового в балаклаві вигнали з маршрутки.

Читайте матеріали за темою:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело