Нові “прильоти” РФ: екстрасенс назвав найнебезпечніші міста до кінця тижня

Нові “прильоти” РФ: відомий екстрасенс назвав найнебезпечніші міста до кінця тижня…

Шептицький закликав українців бути максимально обережними, попередивши про особливу небезпеку для дітей.

Екстрасенс і таролог Роман Шептицький назвав найнебезпечніші регіони, де загроза нових “прильотів” російських ракет і снарядів до кінця поточного тижня (5 лютого) буде підвищеною.

Згідно розкладу карт Таро на кожен день тижня, період з 3 до 5 лютого обіцяє бути досить спокійним і пройти під знаком допомоги Україні від західних партнерів.

Разом з тим таролог попередив, що на вихідних не виключені нові атаки Росії.

“Затишшя, до чогось гади готуються”, – заявив Шептицький, роблячи розклад карт Таро по регіонах і гарячих точках в Україні до кінця тижня.

Серед регіонів, де загрози “прильотів” і атак РФ підвищені таролог назвав Чернівці і область, Тернопіль і область, Львів і область, Житомир і область, Вінниця і область, Київ і область, Полтава і область, Дніпро і область. Також небезпечними залишаються Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя.

Що стосується ситуації у Донецькій і Луганській областях, то, за прогнозом Шептицького, до 5 лютого там навряд чи будуть спостерігатися якісь серйозні зміни.

Також екстрасенс закликав українців бути максимально обережними, попередивши про особливу небезпеку для дітей і мирного населення у зазначений період.

Джерело