Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик, який у ніч на 21 серпня 2022 року провів найважчий поєдинок проти Ентоні Джошуа, зараз є офіційним послом платформи United24 .

Олександр Усик узяв усі свої пояси, щоб

Нещодавно Олександр розповідав на весь світ про повномасштабну війну, розпочату росіянами проти України. Він не зупиняється зі своїм завданням. А зараз і зовсім підігріла увагу, адже заспівала шикарну пісню з популярними виконавцями.

Олександр Усик узяв усі свої пояси, щоб

"Разом з Олександром Усиком нагадали всім, що Крим це Україна! Ми разом з ним із українського Сімферополя. Трек: Аркуш до мами - Barabanda", - йдеться у публікації.

Із самого початку два хлопці стоять біля машини та співають під гітару. І на момент, коли "історія" плавно перетікає до Криму, з автомобіля виходить Олександр Усік, з прапорами України та Кримських татар, з усіма своїми поясами.

***
 
Я знаю, є Бог і він зараз нас бачитьЯ не прошу грошей і навіть якоїсь удачіЯ прошу тільки одне - дай миру країніЧуєш, ти мене чуєш? Моїй Україні
Мрій, і кохай, і роби тільки такНе бійся, скоро закінчиться жахХай мрiя летить, як в небо літакЛюба, сховаю тебе від атак
Ми скоро поїдем в Херсон, а потім за ним
 
***

Олександр Усик узяв усі свої пояси, щоб

"Боже, як це красиво, сильно і круто!", "На словах ці мажорики всі такі патріоти, а от на цьому Геліку не хочуть повоювати за визволення Криму?", - пишуть користувачі у коментарях.

Не обійшлося, звісно, ​​без скривджених росіян та тих українців, які й досі бачать в Олександрі зрадника.

Джерело