Джамала отримала Шевченківську премію у номінації "Музичне мистецтво"

Стали відомі лауретати цьогорічної Шевченківської премії. У номінації "Література" перемогли філологиня, бойова медикиня та розвідниця Ярина Чорногуз. А також телеведучий і поет Дмитро Лазуткін. 

Відзнаку у категорії "Публіцистика і журналістика" здобули журналісти Associated Press: Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та Василіса Степаненко за стрічку "20 днів у Маріуполі". Фільм також номінований на премію Оскар.

Стали відомі лауреати Шевченківської премії  (Відео)

Джамала отримала Шевченківську премію у номінації "Музичне мистецтво". Її альбом "Крим" зібрав фольклор корінного населення півострова. Також лавреаткою премії стала українська композиторка Кармелла Цепколенко.

Грандіозна вистава "Конотопська відьма" Національного драмтеатру імені Франка також здобула нагороду своєму творцю. Її присудили режисеру-постановнику Івану Уривському.

У сфері художнього мистецтва на церемонії вручення нагороди відзначили художника Андрія Єрмоленка за серію робіт під назвою "Український опір"

Дивіться також відео: Ален Делон читає Шевченка! Шевченківська премія – це частина зброї проти "рУССКОГО міра" – Євген Нищук.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело