Українець Ілля Ковтун виграв золоту нагороду на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку (Азербайджан).

20-річний український спортсмен став найкращим у вправах на паралельних брусах, набравши 14,900 бала.

У боротьбі за "золото" наш співвітчизник обійшов чинного олімпійського чемпіона в цій дисципліні китайця Цзоу Цзиньюаня (14,900), а замкнув трійку призерів колумбієць Анхель Барахас (14,700).

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики завоював

Ще один українець Олег Верняєв посів 5-те місце з результатом 14,566 бала.

Додамо, що наприкінці лютого Ковтун завоював "золото" у вправах на паралельних брусах на етапі Кубка світу в німецькому Котбусі, а Верняєв став срібним призером.

Перед цим обидва українці здобули нагороди на етапі Кубка світу в єгипетському Каїрі: на паралельних брусах Ковтун виграв "золото", Верняєв завершив змагання зі "сріблом".

Раніше повідомлялося, що, незважаючи на дозвіл Міжнародного олімпійського комітету (МОК), росіяни не виступлять на Олімпіаді-2024 у спортивній гімнастиці.

"Слава Україні": Костюк розплакалася на нагородженні після фіналу турніру в Сан-Дієго (відео)

Українські шаблістки виграли командне "срібло" на етапі Кубка світу в Афінах

Магучіх виграла "срібло" в стрибках у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні