Про результати внутрішнього аудиту повідомлено Умєрову

На складах Командування медичних сил аудит Міноборони виявив 30 тисяч турнікетів, які зберігалися майже рік: частину вже видали військовослужбовцям. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України в Telegram.

"Аудитори Міноборони виявили у сховищі однієї з військових частин підпорядкування Командування медичних сил на Житомирщині майже 30 тисяч нових якісних медичних турнікетів SOF виробництва США", – мовиться в повідомленні міністерства.

Аудит Міноборони виявив 30 тисяч турнікетів, які зберігалися майже рік – частину вже видали військовослужбовцям (Відео)

У пресслужбі написали: "Ці турнікети отримано ще в квітні 2023 року, і тільки через шість місяців військова частина видала перші з них військовим – всього 458 одиниць".

Та зазначили: "Про результати внутрішнього аудиту повідомлено Міністру оборони України Рустему Умєрову".

"Після проведення аудиту відповідальні посадові особи почали видачу турнікетів, наразі майже третина – уже у військовослужбовців. Також ініційовано видачу іншого медичного майна (індивідуальні аптечки, рюкзаки для бойових медиків), що тривалий час зберігалися на складах у значній кількості", – розповіли в повідомленні міністерства.

"Завдання внутрішнього аудиту Міноборони – не просто виявляти випадки зловживань та реагувати на них, а й запобігати неефективному використанню військового ресурсу. Через ефективніше планування, посилену підзвітність, солідарність на усіх рівнях ухвалення рішень", – прокоментував заступник Міністра оборони Юрій Джигир.

Як повідомляв 5.UA, переписав на цивільну дружину нерухомість та елітний автопарк – СБУ викрила чиновника Міноборони.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело