Обіцянки, які російський диктатор Володимир Путін озвучив перед президентськими виборами в РФ, можуть коштувати країні понад $130 млрд протягом наступних шести років. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

«Аналітики вважають, що нові національні проєкти, запропоновані Путіним у щорічному зверненні до Федеральних зборів, разом з ініціативами щодо підвищення рівня життя та масштабним списанням боргів російським регіонам, можуть коштувати казні Кремля понад $130 млрд, які наразі не враховані в бюджеті», – пише агентство.

Аналіз, проведений інвестиційним директором Astra Asset Management Дмитром Полевим, показує, що проєкти можуть коштувати Росії понад $130 млрд за шість років. Це враховує не тільки державні витрати, але й пропоноване списання двох третин позик, наданих з федерального бюджету російським регіонам, а також інвестиції в комунальні послуги.

Обіцянки Путіна обійдуться бюджету Росії у $130 млрд – Bloomberg

Пропозиції Путіна включають розширення державної підтримки для підвищення народжуваності та тривалості життя, а також інвестиції в покращення інфраструктури, стимулювання розвитку технологій та збільшення експорту не нафтової продукції. Кілька інших ідей спрямовані на розвиток людських ресурсів, оскільки Росія стикається з гострою нестачею робочої сили, що погіршується через війну в Україні.

Джерело