У п'ятницю, 1 березня, сьомий етап Кубка світу з біатлону-2023/24 в норвезькому Голменколлені стартував жіночою індивідуальною гонкою.

Вона мала відбутися 29 лютого, але через несприятливі погодні умови, зокрема сильний туман, організатори ухвалили рішення перенести гонку на день пізніше.

Україну в індивідуальній гонці повинні були представити п'ять біатлоністок: Христина Дмитренко, Анна Кривонос, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко та Юлія Джима. Однак Джима не вийшла на старт, тож від "синьо-жовтих" бігли чотири учасниці.

Кубок світу з біатлону: результати жіночої індивідуальної гонки на етапі в Голменколлені

Найкращою серед українок в "індивідуалці" стала Меркушина, яка з двома штрафними хвилинами посіла 33-тє місце. Кривонос показала 59-й результат, Дмитренко – 62-й, а Петренко – 63-й.

Перемогу здобула норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд. Другою фінішувала шведка Ельвіра Еберг, а замкнула трійку призерок ще одна норвежка Іда Лієн.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати жіночої індивідуальної гонки в Голменколлені

63. Ірина Петренко (Україна, 0+2+0+1) +6:02.6

Зазначимо, що 1 березня у Голменколлені також відбудеться чоловіча індивідуальна гонка, яка розпочнеться о 16:45 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.