У Тернополі попрощалися із солдатом Володимиром Шваком. Під час виконання бойового завдання на Луганщині військовий отримав поранення. Чоловік помер 22 лютого в лікарні у Вінницькій області.

Про це повідомив офіцер об’єднаного міського територіального центру комплектування Віктор Білас.

У Домі печалі попрощалися із 51-річним військовослужбовцем Володимиром Шваком. Священники відправили панахиду.

Після цього похоронна процесія пішла до Микулинецького кладовища.

У Тернополі попрощалися із бійцем Володимиром Шваком

Офіцер об’єднаного міського територіального центру комплектування Віктор Білас розповів, що Володимир Швак мав звання солдата. Він служив хіміком у відділенні радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Попрощатися із загиблим прийшов Роман Боровець. Чоловік розповідає, знав Володимира з дитинства. Вони росли в одному селі.

"Завжди надійний хороший чоловік. Відгукувався, допомагав. Мав в собі цей героїзм. Завжди хотів бачити Україну сильною, могутньою".

Однокласник бійця Володимир Красівський говорить, до повномасштабного вторгнення Росії Володимир Швак їздив на заробітки у різні країни. У вільний час чоловік займався садівництвом.

"Ми сусіди. Сиділи разом за одною партою. Він любив садити черешні, вишні, яблука. Дуже щирий був. Можна було з ним поговорити, пожартувати".

Як повідомив Володимир Красівський, у Володимира Швака залишилася мати, брат, троє сестер, дружина і діти. Поховали бійця на Алеї Героїв.

Джерело