У Кривому Розі жінка брала участь у проведенні фальшивого референдуму на тимчасово окупованій території Херсонщини, який мав за мету легалізувати анексію цієї області Росією. Про це інформують в СБУ.

Під час цього події вона діяла в складі "виборчої комісії" окупантів у селищі Веселе Каховського району, де спільно з озброєними загарбниками звела місцевих мешканців до голосування за приєднання до Росії. Після звільнення цієї території вона приховувалась у Кривому Розі, спробуючи уникнути правосуддя.

Крім того, вона намагалася незаконно отримати соціальні виплати та житло, використовуючи свій фіктивний статус переселенки.

Оформила соцвиплати та ховалася в Кривому Розі:

Оформила соцвиплати та ховалася в Кривому Розі:

Співробітники СБУ завдяки своїм заходам виявили та затримали злочинцю. За даними слідства, ця жінка з Новокаховської міської громади співпрацювала з окупантами з самого початку вторгнення, пропонуючи їм свою допомогу у воєнні проти України.

Наразі її тримають під вартою, і триває розслідування всіх обставин злочину. Жінці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Розслідування проводили співробітники СБУ у Херсонській області за керівництва обласної прокуратури.

Оформила соцвиплати та ховалася в Кривому Розі:

Останні новини України:

В Одесі чоловік "зливав" інформацію про розташування ЗСУ: яке покарання понесе

"Скільки горя наробили, немає слів": в Дніпрі підлітки розгромили могилу бійця та інші поховання, деталі та фото

На жаль, дива не сталось: на Одещині попрощалися з бійцем, який вважався зниклим безвісти

Джерело