Друзі, підрозділ Сергія Бойка відкрив збір на поповнення необхідних вогневих засобів та ремонт військової техніки

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" командир кулеметного відділення, молодший сержант взводу вогневої підтримки Сергій Бойко ("Льолік") розповів, що найбільш демотивує українських військових

Друзі, підрозділ Сергія Бойка – у 58-й ОМПБр ім. гетьмана Івана Виговського – відкрив збір на поповнення необхідних вогневих засобів та ремонт військової техніки. Давайте допоможемо нашому герою зібрати необхідну суму. Кінцева мета – 135 000 грн.

Ворог попереду і ворог позаду: що найбільше демотивує військових – командир відділення 58 ОМПБр (Відео)

https://send.monobank.ua/jar/3W7V3Q9i6q?fbclid=PAAaaEneWBxfPHldKnAoGeNdX226cuRfCggqwGMc4M4CbGRr5NUMWyyUQoa5o

Дивіться повний випуск програми:

"Якби не було людей, скажімо так, в тилу, які підтримували би нас, от прямо видно, що люди, от вони залишилися, вони не пішли воювати, але вони віддають останнє або половину з того, що заробляють, вони прямо навпіл ділять. Тобто там ледь якось зводять кінці з кінцями, але віддають нам, (ред. – намагаючись) щось допомогти. То тоді б, напевно, от реально, я б уже давно склав би зброю і щось би думав, не знаю там, перепливав би якусь річку на кордоні. Бо от за них хочеться далі продовжувати воювати, вони якось ще підтримують психологічно на плаву", – сказав командир кулеметного відділення.

Бойко зазначив: "Але те, що робить наша влада, ну от, особливо ці корупційні всі схеми, тобто, може щось хороше, звісно, роблять, але це зазвичай не висвітлюють у новинних тих пабліків, де я дивлюся. А от зашквари, ці всі їхні зальоти, ці всі розслідування, вони таки висвітлюються доволі добре. Ці скандали, вони демотивують просто... шалено так".

"Інколи думаєш, та як же так? Типу ворог попереду і ворог позаду виходить? Ну а як інакше? Він працює, наче от реально вони заодно. Просто один стріляє, намагається тебе вбити, а цей ще гірший, цей з-за спини і робить такий просто, і все це безкарно", – підсумував командир кулеметного відділення.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело