В ніч на 11 лютого над Кіровоградською областю українські підрозділи протиповітряної оборони збили російський ударний дрон.

В офіційному телеграм-каналі Сил оборони півдня України написали, що робота підрозділів ППО тривала понад 5,5 годин. Збили 26 дронів, 18 з яких — на Миколаївщині, чотири — на Одещині, по одному на Херсонщині, Дніпропетровщині, Кіровоградщині й Вінниччині.

"Пріоритетом ворога знов була прибережна смуга інфраструктури та агропромислові об'єкти. Через влучання в один з них в Миколаєві спалахнула пожежа, вибуховою хвилею пошкоджено навколишні житлові будинки, приватний автотранспорт місцевих мешканців та газогін. Попередньо відомо про одного пораненого цивільного".

Усього, за інформацією Повітряних сил ЗСУ, в межах Київської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської, Одеської, Дніпропетровської та Херсонської областей збили 40 з 45 безпілотників.

Шахеди запускали з району Балаклава й мису Чауда, що в тимчасово окупованому Криму. До відбиття повітряного нападу залучили підрозділи зенітних ракетних військ, мобільних вогневих груп Повітряних сил та Сил оборони України, засоби радіоелектронної боротьби.

Нічна масована дронова атака. На Кіровоградщині збили російський ударний безпілотник

Повітряна тривога на Кіровоградщині тривала з 23:50 10 лютого до 2:21 11 лютого.

Джерело