Українські військові незабаром розпочнуть використання на фронті низки різних типів дронів, які раніше масово не застосовувалися.

Про це розповів командир підрозділу аеророзвідки Terra 3-ї штурмової бригади Микола Волохов з позивним "Абдула", пише Defense Express.

За його словами, для українських військових це буде перша зима, коли будуть застосовуватися одночасно FPV-дрони-камікадзе, нічні безпілотники та інші види дронів. Проте на використання такого типу озброєння вливає погода - зокрема, штормовий вітер.

Чи впливає на роботу дронів погода та скільки ЗСУ використовують безпілотників за добу: пояснив військовий

“Починаються перші з цим проблеми. Через такі фактично штормові вітри, які були майже весь минулий тиждень, працювати FPV-дронами було напрочуд складно. Але ми потроху адаптуємося. Дещо треба буде змінити, переналаштувати, але якось це буде працювати”, — розповів Волохов.

Він також наголосив, що більшу частину FPV-дронів військові закупають самостійно. В той час як держава поставляє на фронт значну меншу кількість. Середня кількість в місяця для бригади - тисяча одиниць без урахування резерву та стратегічних запасів.

Водночас за умови забезпечення підрозділів достатньою кількістю FPV-дронів, один розрахунок за один день чи одну операцію може випустити по противнику 15 FPV-дронів.

Нагадаємо, що хакери за допомогою СБУ зламали сайт міністерства праці РФ.

Читайте також:

  • У пошуках партизанів: російські окупанти здійснюють рейди у Криму
  • “Тепер тут пустеля”: яким стало село Кринки на Херсонщині після російської окупації (фото)
  • В Маріуполі окупанти не хочуть подавати до багатоповерхівок опалення: бідкаються, що немає коштів
 

Джерело