Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий показав ноутбуки, які безкоштовно отримають українські школярі. На цей раз пристрої отримають діти у трьох областях.

Оксен Лісовий показав ноутбуки, які безкоштовно отримають українські школярі

Оксен Лісовий показав ноутбуки, які безкоштовно отримають українські школярі – today.ua
Незабаром діти, які живуть та навчаються у найнебезпечніших регіонах України, отримають доступ до техніки для здобуття знань. Стало відомо, що першими власниками персональних комп’ютерів стануть школярі у Луганській, Донецькій та Херсонській областях. Там більшість шкіл перевели освітній процес у дистанційний режим – через часті обстріли не можна забезпечити очне навчання.

Так звані хромбуки – комп’ютери нового типу, в основі яких легкість у використанні та висока швидкість роботи. На них встановлена операційна система ChromeOS із вбудованими програмами Google, багаторівневою системою захисту та хмарним сховищем даних. Вони можуть виконувати безліч різних завдань.

“Завдяки підтримці Save the Children in Ukraine, вдасться забезпечити хромбуками школярів із трьох областей України. Ці аксесуари передусім призначені для дітей із соціально вразливих категорій. У місцях, де проводити очне навчання неможливо, ми шукаємо інші варіанти, щоб забезпечити дітям доступ до освіти “, – зазначив голова профільного відомства.

Лісовий уточнив, що найбільше комп’ютерів відправлять до Донецької області – 915, а також до Херсонської – 860. На Луганщину поїдуть 225 девайсів.

Джерело