Скандальний депутат Овідіопольської селищної ради в Одеській області взяв участь у новому конфлікті з колегами під час засідання. Армен Газіян заявив, що він надає допомогу Збройним силам у регіоні краще за будь-якого іншого чиновника. Трансляція засідання з'явилась у Фейсбук.

На Одещині новий скандал, депутат образив дружину та матір військових: що відомо

Він висловив твердження, що протягом періоду війни він особисто витратив 1,5 млн гривень на потреби ЗСУ, і відзначив, що всі присутні разом взяті не здійснили подібних внесків.

На Одещині новий скандал, депутат образив дружину та матір військових: що відомо

Під час зустрічі Армен Газіян атакував депутатку Оксану Кучеряву, у якої чоловік і син, за його словами, служать у Збройних силах.

"Я зробив донатів на 1,5 мільйона своїх грошей. І жодного разу цього не сказав! А скажіть мені, будь ласка: скільки ви зробили, ви сидите найбільше розмовляєте. Так ось я вашому синові і чоловікові відправляю щотижня, зокрема. І про це нікому! Ніхто не знає! І не знатиме!", — сказав скандальний депутат Овідіопольської селищної ради.

Наприкінці засідання він поставив "жирну крапку" та відмовився розглядати проєкт рішення про скасування премій апарату селищної ради під час воєнного стану.

Під час цього скандального засідання Газіян був помічений із розкішним годинником Patek Philippe Nautilus на руці, вартість якого може сягати 100 тисяч доларів.

Останні новини України:

Джерело