Жителі мікрорайону Східний, що у Кривому Розі, скаржаться відсутність опалення. Мешканець однієї з багатоповерхівок Владислав Новіков розповів Суспільному: у квартирі 14 градусів тепла.

Аби не замерзнути, жителі будинку користуються обігрівачами.

"Ми обігріваємося обігрівачами, тому що дуже холодно, якось не хочеться хворіти. Махрова ковдра, халати, укутуємось як капуста сидимо", – розказав чоловік.

Опалення у Кривому Розі запустили десятого листопада. Однак, за словами голови ОСББ Олени Рибки, в батареях багато повітря й спускати його доводиться по декілька разів на добу. За дві-чотири години повітря знову набирається. Тож цього місяця жителям багатоповерхівки доведеться заплатити за тепло, якого не було.

"Через те, що наші будинки знаходяться дуже високо, у нас йде повітря з траси, з самої подачі. Пів будинку в мене працює, інша половина в мене мерзне. Люди отримують платіжки відповідно до вузла обліку нашого лічильника, але тепла вони так і не побачили. У квартирах по 11-13 градусів", – розповіла Олена Рибка.

Постачання відсутнє через порив на теплотрасі, каже голова ОСББ Наталя Сільнова.

"У нас слюсар з досвідом і він каже, якщо є порив на трасі — повітря поступає і ми будинок повністю не запустимо. Але нам ніхто не повірив поки воно не вилилось в суботу, 25-го числа, що наповнився підвал гарячою водою", – сказала вона.

За словами Наталі, працівники теплоцентралі вдруге відкачують воду з підвалу їхнього будинку, однак порив не знайшли. Голови ОСББ мікрорайону Східний написали колективне звернення до Криворізької теплоцентралі, аби усунули пориви та зробили перерахунок оплати за тепло.

Суспільне також звернулось до теплоцентралі з інформаційним запитом, щоб дізнатись, коли жителям полагодять систему теплопостачання. Відповідь оприлюднимо.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело