Мобілізація в Україні триває, відомо, що Кам’янці-Подільському судили чоловіка - він двічі проігнорував повістки .

Як йдеться у вироку суду, чоловік не прийшов до військкомату у розпал мобілізації в Україні для відправки на службу, тому його визнали винним в ухиленні від призову.

Мобілізація в Україні: чоловік за

За словами чоловіка, 5 квітня він йшов на роботу, коли зупинили працівники ТЦК, та направили уточнити дані військового обліку. 

Крім того, чоловік  додав, що його відправили на медкомісію, яка визнала чоловіка придатним до служби під час  мобілізації в Україні.

Мобілізація в Україні: чоловік за

Тому йому видали повістку з вимогою прибути 24 квітня до військомату, а згодом вирушити на службу у період дії  мобілізації в Україні.

Чоловік розповів, що мав невирішені проблеми та збирався оскаржити дії працівників ТЦК, тому не з'явився у вказаний час.

Вже під час розслідування кримінального провадження чоловіку в районному управлінні поліції вдруге вручили повістку, проте, він не розписався у ній та вчергове не з’явився до ТЦК.

У результаті, обвинувачений визнав провину.

Чоловіка судили за статтею 336 ККУ (ухилення від призову), суддя призначив мінімальне покарання  – три роки тюрми. 

До слова, у Любомлі на Волині чоловіка засудили за ухилення від мобілізації.

Обвинувачений аргументував свої дії тим, що він єдиний опікун двох неповнолітніх дітей, а його дружина виїхала за кордон і не планує повертатися. Тобто кинула його та їхніх дітей.

Спочатку суд визнав чоловіка винним і засудив його до трьох років і шести місяців позбавлення волі, проте замінив покарання двома роками іспитового строку.

Останні новини України:

Джерело