Крим цього недільного вечора опинився у владі могутньої стихії. У Чорному морі вирує шторм, якого не пам’ятають навіть старожили. Він досяг надзвичайної сили близько 9-ї години вечора. Розлючене море вийшло з берегів, а хвилі заввишки 9 метрів загрожують поглинути все на своєму шляху. Метеорологи вже знають, куди далі піде розлючена стихія.

У Криму вирує шторм століття, 9-метрові хвилі поглинають усе: стало відомо, куди далі піде буря

У Криму вирує шторм століття, 9-метрові хвилі поглинають усе: стало відомо, куди далі піде буря – today.ua
Про те, що коїться в Криму, повідомляють численні Telegram-канали, а також офіційна влада окупованого півострова.

Як повідомляють кримські ЗМІ, там повністю перекрита траса Євпаторія-Саки. У самій Євпаторії російські надзвичайники евакуюють людей, чиї будинки розташовані неподалік від прибережної зони. Адже розлючене море вийшло з берегів та загрожує поглинути все на своєму шляху.

Подібної стихії не пригадують навіть кримські старожили. Втім, синоптики кажуть, що це – найсильніший шторм у Чорному морі за останні 100 років. Тобто недарма його вже нарекли штормом століття.

Але, відповідно до прогнозів, стихія в Криму ще набиратиме сили. Свого піку вона досягне приблизно опівночі. Отже, 9-метрові хвилі і вітер на швидкості 40 м/с можуть виявитись не рекордними. Їм на зміну прийдуть 10-метрові хвилі, а може й вищі.

У Криму вирує шторм століття, 9-метрові хвилі поглинають усе: стало відомо, куди далі піде буря

Після опівночі шторм не вщухне, але почне трохи слабшати через те, що атмосферний фронт рушить із Криму на північ. Його шлях проляже вже суходолом через Лівобережну Україну і може навіть трохи зачепити українську столицю.

Джерело