На Харківщині почнуть продавати новорічні ялинки з 1 грудня. Заготівлею ялинок займаються чотири лісові господарства регіону.

Про це Суспільне Харків розповіла фахівчиня зі зв'язків з громадськістю Слобожанського лісового офісу Лілія Гнатенко.

Скільки дерев заготують до Нового року-2024, Гнатенко відповісти не змогла, сказавши, що в лісгоспах будуть орієнтуватися на попит.

"Наші підприємства готові забезпечити населення ялинками. Відповідно, ми будемо орієнтуватися на те, скільки буде купувати населення. Ялинки у нас реалізуються практично в усіх наших чотирьох філіях, там, де це безпечно для населення", — сказала речниця Слобожанського лісового офісу.

Лісгоспи на Харківщині почнуть продавати ялинки з 1 грудня: якою буде середня ціна Де заготовлятимуть новорічні ялинки на Харківщині

За даними Гнатенко, на Харківщині заготівлею новорічних ялинок займаються чотири філії лісового господарства:

Гутянська; Жовтнева; Зміївська; Чугуєво-Бабчанська.

Кожна філія розгорне ялинкові базари у межах своїх адміністративних районів, розповіла Лілія Гнатенко.

"Найбільше ялинок планують заготувати у Зміївській та Жовтневій філіях. Вони розташовані найближче до Харкова, тому у них очікується більший попит", — каже Лілія Гнатенко.

Ціни на ялинки у філіях лісового господарства на Харківщині

Ціна на ялинки буде залежати від виду дерева та його розміру, розповіла Лілія Гнатенко.

Середня ціна на сосну звичайну в філіях лісового господарства Харківщини сосна до 1 метра коштуватиме 96 гривень; від 1 до 2 метрів — 132 гривні; від 2 до 3 метрів — 240 гривень. Кримська сосна у лісгоспах Харківщини середньому коштуватиме сосна до 1 метра — 168 гривень; від 1 до 2 метрів — 252 гривні; від 2 до 3 метрів — 360 гривень.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело