Президент України Володимир Зеленський вважає, що більшість громадян повернуться додому з закордону, якщо сім-вісім найбільших міст будуть надійно захищені комплексами ППО.

Про це глава держави розповів у інтерв’ю The Sun.

Зеленський назвав умову повернення українських біженців

"Якщо сім-вісім найбільших міст та їхні регіони в Україні матимуть повну та комплексну ППО, ми повернемо більшість наших людей з різних країн, ми повернемо їх до України", – сказав президент.

Зеленський сказав, коли до України повернуться більшість біженців

Він додав, що якщо державі вдасться повернути українців з закордону, вони працюватимуть і сплачуватимуть податки, які допоможуть закрити "основний розрив" у держбюджеті. Тоді державі не доведеться просити фінансову допомогу у США та партнерів з Європи у такій кількості, як зараз.

"Допоможіть Україні з ППО – і найближчим часом ви не почуєте від міжнародних партнерів повідомлень про те, що вони не можуть надати Україні такої великої фінансової допомоги. Вона нам буде не потрібна. Ми впораємося з цим самі", – наголосив Зеленський.

До слова, напередодні Зеленський заявив, що народ України продовжує боротися проти російської агресії, але "завершиться все не так швидко, як нам би хотілося".

Читайте також:

  • Зеленський анонсував суттєве посилення ППО в Україні
  • Як західна ППО перетворює Київ на безпечне місце в охопленій війною Україні – Politico
  • США надали новий пакет допомоги Україні: стало відомо, що до нього увійшло

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело