Президент України Володимир Зеленський наприкінці дня 20 листопада звернувся до українців. Він наголосив, що відбувається планування міжнародної комунікації на найближчі тижні.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

Володимир Зеленський провів кілька важливих нарад. Одна з яких, зокрема, планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні.

Зеленський звернувся до українців наприкінці 20 листопада: про що важливе сказав президент

“Провів сьогодні кілька вагомих нарад. Перша – це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події. Також провів наради з керівниками розвідки – і ГУР, і Служби зовнішньої розвідки України. Обидві структури працюють потужно. Вдячний за це”, - повідомив президент України.

Також відбулася нарада з главою уряду Денисом Шмигалем. На якій обговорювалися перспективи напрямку транскордонної взаємодії з Болгарією та Румунією.

"Зокрема, Премʼєр-міністр доповів про переговори з представниками Болгарії та Румунії – цей напрям транскордонної взаємодії зараз очевидно зростає. Я дякую партнерам", - підкреслив Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що співпраця з партнерами дає можливість зростання товарообігу та збільшення робочих місць.

"Це робота і морського коридору, і Дунайського експортного кластера, і загалом товарообіг між нашими країнами. Лише з Румунією бачимо потенціал зростання до 4 мільйонів тонн товарообігу до кінця цього року. Це дуже потужно й дуже підтримує не лише нашу державу – робочі місця не лише в Україні, але й у країнах-партнерах. Увесь регіон зростає, коли сусіди співпрацюють. Упевнений, додамо ще співпраці", - додав Зеленський.

Нагадаємо, що Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном, який прибув з візитом до Києва.

Читайте також:

  • Війна на лівобережжі Дніпра: як діють ЗСУ і що роблять окупанти
  • Чи змогла РФ модифікувати касетні авіабомби РБК-500: відповідь експерта
  • Офіцер спецпідрозділу "Омега" викрив брехню РФ про ситуацію в Авдіївці
 

Джерело