Встановлення та технічне обслуговування президентського літака провели в аеропорту Таллінна

Литовська компанія J&C Aero відзвітувала про завершення масштабного оновлення салону українського президентського літака Airbus A319 CJ. В авіалайнері оновили тканинні покриття, внутрішнє облицювання, представницькі сидіння і дивани, килими, ламінат та інші частини салону.

Про це йдеться у повідомленні на сайті J&C Aero.

У літаку президента України завершили масштабний ремонт і встановлять нову розважальну систему

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Вказується, що під час реалізації проєкту інженери також розробили зміни в конструкції, необхідні для інтеграції нової розважальної системи (In-Flight Entertainment , IFE), модернізації системи управління салоном (Cabin Management System, CMS). Перед оновленням компанія забезпечила успішну EASA-сертифікацію цих змін.

Команда компанії також була посередником у постачанні навігаційної системи KA-BAND Satcom та підтримувала її подальше встановлення на облавку.

Оновлені елементи салону литовці виготовили власними силами, а їх встановлення та технічне обслуговування президентського літака провела компанія Magnetic MRO в аеропорту Таллінна.

"Безперечно, це був один із наших найскладніших і найбільш амбітних проектів... Ми вдячні державній авіакомпанії "Україна" за довіру та нашим партнерам Magnetic MRO за підтримку в цьому проєкті. Ми також висловлюємо велику вдячність нашій команді за їх наполегливу роботу та багато недоспаних ночей", – прокоментував Лаурінас Скукаускас, генеральний директор J&C Aero.

"Безперечно, це був один із наших найскладніших і амбітних проектів. Будучи не лише корпоративним реактивним літаком Airbus, а й літаком, який використовується для перевезення глави держави, цей Airbus A319 вимагав особливої уваги до деталей, гнучкості у вирішенні завдань і, звичайно, повної обережності. Для нас було великою честю зробити свій внесок в оновлення літака. Ми вдячні державній авіакомпанії "Україна" за довіру та нашим партнерам Magnetic MRO за підтримку в цьому проекті. Ми також висловлюємо велику вдячність нашій команді за їх наполегливу роботу та багато недоспаних ночей", – зауважив гендиректор J&C Aero Лаурінас Скукаускас.

Як вказує галузеве видання avianews.com, у лютому Скукаускас називав угодою року контракт з державною авіакомпанією "Україна". Закупівлю послуг з оновлення салону президентського літака Airbus A319 CJ знайти в системі Prozorro не вдалося. За даними литовських ЗМІ, компанія J&C Aero виграла відповідний конкурс на початку 2022 року.

Як повідомляв 5.UA, "слуга народу" Корнієнко заявив про тестування моделі переходу від парламентсько-президентської держави до президентської.

Дивіться також відео: ДОЛІТАЛИСЯ. Літак росіян сів у полі через несправність. Імпортних запчастин немає

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело