Хмельниччина долучилася до всеукраїнської акції до Дня захисників та захисниць України. В рамках неї сім навчальних закладів області висадили на своїх пришкільних територіях Алеї пам’яті Героїв з кущів калини. Кожен з них символізує одну загиблу людину. У Кам’янець-Подільському позашкільному навчально-виховному об’єднанні діти разом з освітянами висадили 10 таких кущів калини.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла директорка Кам’янець-Подільського ПНВО Наталія Ілаш.

За її словами, в ході проведення заходу вихованці позашкільного навчально-виховного об’єднання дізналися про історію Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

"Дізналися про кам'янчан, котрі загинули захищаючи країну, серед яких і дотичні до ПНВО люди. Це Андрій Самборський, Віктор Боржієвський та Максим Квапиш. Всі вони активно займалися спортивним туризмом. Успішно виступали у складі команд м. Кам'янця-Подільського на змаганнях. Були суддями чемпіонатів України. Учасники заходу почули про те, ким були ці люди в цивільному житті. Чим вони займалися, про що мріяли, як потрапили на війну та як загинули",— розповіла Наталія Ілаш.

Хмельниччина долучилася до Всеукраїнської акції з висадки Алеї пам’яті Героїв

Алею пам’яті Героїв, каже, висадили в еколого-натуралістичному відділі ПНВО, яке розташоване на території освітнього закладу.

"У цьому місці ми проводимо усі свої заходи. То ж вирішили й висадити кущі калини саме тут. Воно стане місцем спогадів про загиблих українців, котрі віддали найцінніше – своє життя",— каже директорка Кам’янець-Подільського ПНВО.

Сьогодні, 29 вересня, напередодні Дня захисника і захисниці України, діти та освітяни зі 122 закладів освіти по всій Україні висаджували Алеї пам’яті Героїв. Калинові кущі символізуватимуть загиблих військових, які були дотичні до цього закладу. Акцію ініціювала платформа пам’яті Меморіал.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram.

Джерело