Дружина ведучого ЖВЛ Тімура Мірошниченка Інна вперше оприлюднила фото їхнього названого сина Марселя з сайту Мінсоцполітики.

Як раніше розповідала Інна, вона побачила анкету хлопчика саме на сайті держоргану і тоді, не вагаючись, прийняла рішення їхати за малюком до дитбудинку у Житомирі.

На сторінці в Instagram подружжя Мірошниченків оприлюднило те саме фото, яке вони побачили на сайті міністерства з Марселем. Як розповіла Інна, це єдина фотографія сина, зроблена у його перший рік життя до всиновлення:

Дружина Мірошниченка показала щемливе до сліз фото названого сина з сайту Мінсоцполітики:

"Таким ми побачили його на сайті Мінсоцполітики. Я тоді ще подумала: "Ну, не красунчик, і що? Але ж такий нещасний, просить про допомогу". І дивлюсь тепер на цього краша", - розповіла дружина Мірошниченка.

Також Інна показала, як відтоді, яке вони всиновили Марселя, хлопчик помітно змінився:

"Марсель ПІСЛЯ VS. Марсель ДО. Таким ми побачили його вперше. Це єдине фото, яке має Марсель за 1 р 10 міс життя. Але воно якнайкраще ілюструє, що кожній дитині потрібна сім'я", - підписало фото подружжя Мірошниченків.

Нагадаємо, раніше Тімур та Інна Мірошниченки вперше показали відео, яке вони зняли у дитбудинку в Житомирі разом з названим сином. Також Інна розповіла деякі подробиці про біологічну маму Марселя.

Читайте також:

  • Ексдружина Узелкова у міні показалася в обіймах незнайомого красеня-бороданя
  • 23-річна дружина Остапчука зізналася, на які зміни наважилася заради нього
  • Зрадник Дмитро Шепелєв з'явився на заході у Москві з сином-копією померлої Жанни Фріске

Джерело