​​ Криптовалютна біржа Binance повністю виходить із російського ринку і продає весь свій бізнес в Росії біржі CommEX.

Про це повідомляється на сайті криптобіржі.

“Binance уклала угоду про продаж всього свого російського бізнесу біржі CommEX. Щоб забезпечити безперешкодний процес для існуючих російських користувачів, процес відключення займе до одного року. Всі активи існуючих російських користувачів знаходяться в безпеці і надійно захищені”, — йдеться у повідомленні.

Як заявив головний спеціаліст із відповідності вимогам Binance Ноа Перлман, дивлячись у майбутнє, у компанії усвідомлюють, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance з .

"Ми залишаємося впевненими в довгостроковому зростанні Web3-індустрії в усьому світі і зосередимо нашу енергію на 100+ інших країнах, в яких ми працюємо", — сказав представник Binance.

Як зазначили у компанії, процес міграції користувачів буде впорядкованим. Binance та CommEX співпрацюватимуть, щоб інформувати користувачів про те, як перенести свої активи на CommEX. Частина російських реєстрацій нових користувачів, які пройшли процедуру KYC, буде негайно перенаправлена на CommEX і з часом буде збільшуватися.

Криптобіржа Binance повністю виходить із російського ринку

Протягом наступних кількох місяців Binance закриє всі біржові послуги та бізнес-лінії в Росії. У компанії заявили, що зроблено все можливе, щоб зберегти безперебійну роботу користувачів під час цього переходу.

“Хоча фінансові деталі угоди не розголошуються, важливо відзначити, що з цим продажем Binance повністю йде з Росії. На відміну від подібних угод з міжнародними компаніями в Росії, Binance не матиме поточного розподілу доходу від продажу, а також не має можливості викупити частку в бізнесі”, — зазначається на сайті компанії.

Раніше стало відомо, що російський президент Володимир Путін передав в управління Росмайна частки в мережі друкарень "Прайм Прінт", які належали норвезькій медіакомпанії Amedia.

Як писало видання Financial Times з посиланням на дані Київської школи економіки (KSE), західні компанії, які продовжували працювати в Росії після її повномасштабного вторгнення в Україну, отримали мільярди доларів прибутку, але Кремль заблокував їм доступ до готівки, намагаючись "закрутити гайки" проти "недружніх" країн.

Джерело