Концерти, театральні вистави, поетичний вечір та стендап. Суспільне зробило добірку інформації про заходи та можливості для дніпрян та переселенців у Дніпрі цими вихідними.

Благодійний концерт

У Дніпрі відбудеться концерт для підтримки 23-ї бригади Збройних сил України. Артисти співатимуть пісні та читатимуть вірші для того, щоб зібрати кошти на придбання зарядної станції та рацій.

Коли: 23 вересня о 17:30.

Концерти, театральні вистави та поетичний вечір. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Де: площа Троїцька 5а.

Вхід: вільний донат.

Стендап "Суцільні протиріччя"

Цієї суботи у Дніпрі відбудеться сольний стендап комікеси Насті Зухвалої з Київщини. За сцени дніпряни та гості міста почують спогади-роздуми на тему життя та війни.

Коли: 23 вересня о 18:00.

Де: вулиця Ламана, 2.

Вхід: необхідно придбати квитки.

Музична театралізована програма у філармонії

Жителів та гостей міста запрошують на музичну театралізовану програму "Ночі солов'їні" у Дніпровській філармонії. Слухачі зможуть почути найкращі у виконанні артистів оркестру, провідних колективів, солістів та ведучих філармонії.

Коли: 23 вересня о 18:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Театралізоване шоу "Привид в опері"

У суботу у Дніпрі влаштують театралізоване шоу "Привид в опері". Солісти опери заспівають зі сцени хіти з відомих мюзиклів. Зокрема, це "Привид в опері", "Нотр-Дам-де-Парі", "Ромео та Джульєтта", "Моцарт. Рок-опера", "Чикаго" та інші.

Коли: 23 Вересня о 17:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 72а.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Концерт-збір на ЗСУ

Цієї неділі в Дніпрі виступить український метал-гурт "White Ward" та артист нової хвилі української музики "Паліндром". Весь прибуток від заходу, організатори передадуть на потреби української армії.

Коли: 24 вересня о 17:00.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 7.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Вечір поезії

У Дніпрі влаштують поетичний вечір та мікровиставку картин Матвія Катюшина. Учасники заходу зможуть декламувати свої або інші поезії, без цензури.

Коли: 24 вересня о 17:30.

Де: вулиця Троїцька 5а.

Вхід: вільний.

Джазовий концерт

Дніпрян та гостей міста запрошують завершити тиждень джазовим концертом у неділю. На слухачів очкують відомі джазові композиції, а також імпровізації артистів.

Коли: 24 вересня о 19:00.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 15а.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело