Відомий консервативними поглядами, Пенс підтримував Трампа протягом усього часу його перебування на посаді президента

Майк Пенс, колишній віцепрезидент США часів адміністрації Дональда Трампа, офіційно оголосив про участь у президентських виборах. Про це повідомляє "5 канал".

Пенс розпочне боротьбу за номінацію від Республіканської партії. Відповідне відеозвернення він оприлюднив у Twitter. Каже, що раніше всі жили "Американською мрією", а нині життя у США стало дуже важким. Зарплати зменшуються, стає менше можливостей. Пенс каже, що хоче змінити це.

Колишній віцепрезидент США за часів Трампа Майк Пенс балотуватиметься на виборах (Відео)

Відомий консервативними поглядами, Пенс підтримував Трампа протягом усього часу його перебування на посаді президента. Та після поразки Трампа на виборах 2020 року він дистанціювався від експрезидента. І заявив: той факт, що Трамп заохочував штурмувати Капітолій, – поставив Пенса та його сім'ю під загрозу.

На посаду президента від Республіканської партії, окрім Пенса, претендують ще шестеро політиків. Серед них і Дональд Трамп. Єдиного кандидата оберуть під час попереднього партійного голосування.

"Ми можемо відродити цю країну. Ми можемо захистити наш народ і забезпечити безпеку нашого кордону. Ми можемо відновити нашу економіку і повернути нашу країну на шлях збалансованого бюджету, захистити наші свободи і дати Америці початок нового життя. Було б легко залишатися осторонь. Але я не так був вихований. Ось чому сьогодні, перед Богом і моєю сім'єю, я оголошую, що балотуюся в президенти Сполучених Штатів", – заявив Майк Пенс.

Дивіться також відео: НАТО, вибори в США та "зернова угода" від Туреччини. І все це – про Україну. Петро Бурковський.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело