Російський диктатор Володимир Путін нарешті вирішив почати порятунок людей, які постраждали від затоплень після підриву каховської ГЕС.

З відповідною заявою виступив речник Путіна Дмитро Пєсков.

"Путін доручив главі МНС [Олександру] Куренкову організувати в Херсонській області роботу з допомоги людям і ліквідації наслідків затоплення", - цитують Пєскова російські пропагандистські ЗМІ.

Путін на другий день після підриву Каховської ГЕС нарешті вирішив "рятувати" людей

Слід зазначити, що після зруйнування Каховської ГЕС росіяни ніби "не помічали" нічого "дивного". Так, гауляйтер окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо на тлі затопленого палацу культури заявив, що після підриву дамби "люди продовжують звичайне життя".

Крім того, у Російській Федерації у підриві ГЕС традиційно та цинічно звинуватили Україну. За словами речника Кремля Дмитра Пєскова, це "диверсія Києва". Окупанти навіть порушили кримінальну справу про "теракт".

Вже наступного дня президент України Володимир Зеленський повідомив, що росіяни досі не поспішають допомагати місцевим людям.

Згодом стало відомо, що у Херсонській області після підриву Каховської ГЕС люди самотужки намагаються врятуватися від підтоплень і намагаються виїжджати з області. Проте на окупованих територіях лівобережжя Дніпра росіяни не дають людям змоги врятуватися і стріляють просто по ногах.    

Читайте також:

  • Наказ про підрив Каховської ГЕС віддавав особисто Путін - ГУР
  • Понапивалися і заборонили евакуацію: як окупанти знущаються з жителів підтоплених регіонів
  • Підрив Каховської ГЕС: у Міноборони прокоментували брехню РФ про "причетність України"

Джерело