Серед відвідувачів – чиновники КМДА, пишуть розслідувачі

У комендантську годину журналістам-розслідувачам вдалося зафільмувати у Києві два закладати, які працюють. Вони стверджують, що це заклади "Біаріц" та Frou Frou. Біля ресторанів журналісти помітила забудовників, чиновників та спортсменів. Про це йдеться у новому розслідуванні "Української правди".

За дании видання, зокрема, чиновник КМДА Олександр Никоряк, який опікується культурною спадщиною в столиці разом зі столичним забудовником Артуром Мхітаряном відвідував ресторан "Біаріц" у комендантську годину та повітряну тривогу.

Журналісти з'ясували, що в Києві під час комендантської години працюють деякі ресторани – Кличко відреагував (Відео)

Також Никоряк використовував для пересування столицею вночі кортеж Мхітаряна.

Столичний чиновник покинув заклад о 2 годині ночі.

У закладах ззовні відсутнє освітлення, крім того "Біаріц" запускав гостей не з центрального входу. О 3 ночі до ресторану під'їхали правоохоронці, але оскільки не було людей та шуму вони швидко покинули околиці.  

Опівночі УП також помітила заступника Генпрокурора Ігоря Мустецу, який покидав ресторан Frou Frou. 

На розслідування журналістів відреагував міський голова Києва Віталій Кличко. За порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян, наголосив він у своєму пості в Telegram.

"За порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян. А чиновник, будь-якого рангу, несе ще й політичну відповідальність", – підкреслив Кличко.

"Директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк, якого вночі, в глибоку комендантську годину, помітили на виході з ресторану, буде звільнений. Сказав йому писати заяву. А до правоохоронних органів звертаюся ще раз щодо контролю і притягнення до відповідальності розважальних та закладів харчування за їх роботу в комендантську годину", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, через ворожі ДРГ на Херсонщині запроваджують подовжену комендантську годину. До 17 березня на Херсонщині діяла нова комендантська година із 17:00 до 6:30. 

Дивіться також відео: Українські партизани окупованих міст просять усіх долучитися до флешмобу

  • Читайте також: У Київраді підтримали петицію про скасування зупинки громадського транспорту під час тривоги 

Джерело