Арсен Мірзоян лише в перші дні повномасштабної війни захищав Київ зі зброєю в руках, а в березні активно взявся за волонтерство. Артист багато виступає для військових, регулярно збирає кошти та доставляє українським захисникам дрони, автівки, тепловізори та іншу необхідну техніку.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян вирішив відповісти на часті запитання шанувальників про те, коли він знаходить час творчість. Співак показав, що пригнав ще 3 автівки для наших захисників, і пояснив, що ідеї нових пісень записує на диктофон просто за кермом машини.

"Мене питають: «де час на творчість?». А ось він - за кермом в диктофоні! Ну і три коника цієї ночі ;)", — написав Арсен Мірзоян під світлинами.

Українці в коментарях підтримали Мірзояна, дякують артистові за важливу роботу та жартують: "Талант не проп'єш ))".

Напередодні в інтерв'ю Славі Дьоміну Арсен Мірзоян розповів, що за час повномасштабної війни йому жодного разу не вручали повістку, проте він сам ходив до військкомату на початку вторгнення. При цьому піваку неодноразово доводилося брати до рук зброю. Ще з 2014 року він влаштовував виступи для українських захисників у гарячих точках і військові довіряли йому автомат.

Останні новини України:

Джерело