Можливо, у певний момент вони поєднаються з радикальним легіоном вільної Росії, якщо їхні політичні вимоги співпадуть

“Вже існує озброєна опозиція”: військовий експерт припустив, хто очолить Росію після Путіна

Такі рухи, як “Легіон свободи Росії”, РДК (“Російський добровольчий корпус”) поповнюватимуться шанувальниками. Вони створюють озброєну опозицію, яка готова боротися із сучасним режимом Кремля зі зброєю в руках, тому їхній рух зростатиме.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

“Вже існує озброєна опозиція, яка готова боротися зі зброєю в руках, тому їхній рух зростатиме. Ба більше, я припускаю, що з’являться й інші подібні рухи, які також виступатимуть проти російської влади”, – сказав Мусієнко.

Він припустив, що у певний момент вони поєднаються з радикальним легіоном вільної Росії, якщо їхні політичні вимоги співпадуть.

За його словами, зокрема, ПВК “Вагнер”, виступатимуть в опозиції проти очільника Кремля Володимира Путіна.

За прогнозом експерта, конфлікти в РФ виникатимуть між різними рухами, а Москва втратить керованість процесами деяких регіонах.

“Уся внутрішньополітична ситуація в Росії буде розхитуватися”, – наголосив Мусієнко.

За його словами, це неминучий процес, особливо на тлі українських успіхів на фронті та поразок Росії.

Експерт також зазначив, що Путін приречений на поразку та крах. На думку Мусієнка, нинішній очільник Кремля – вже минуле.

“З Путіним ніхто не вестиме жодних переговорів, мирних ініціатив, навіть якщо уявити, що Росія погодилася б на відведення військ. Тому його доля вирішена наперед. Я ставився б до Путіна як до минулого і вже замислювався про те, хто буде на чолі Росії і з ким нам дійсно доведеться мати справу”, – вважає експерт.

Тим часом український військовий експерт Олександр Коваленко зазначив, що рейди до Бєлгородської області військових підрозділів РДК та легіону “Свобода Росії” свідчать про намагання створити так звану “буферну зону” на території РФ.

Джерело