Кабінет Міністрів ухвалив рішення відновити обов’язкову перевірку індивідуальних приладів обліку комунальних послуг.

В Україні повернули обов’язкові перевірки лічильників

Українці навіть під час воєнного стану зобов’язані платити за комунальні послуги, якими користуються, та передавати показання лічильників. Вони, у свою чергу, мають періодично проходити процедуру перевірки.
Проте держава на якийсь час звільнила українців від цієї процедури, до квітня 2023 року. Кабінет Міністрів 7 числа ухвалив рішення відновити обов’язкову перевірку індивідуальних приладів обліку комунальних послуг.

Про це повідомили у пресслужбі комунального підприємства “Київтеплоенерго”. Відтепер усі клієнти мають пройти перевірку лічильників.

Так, відновлення цієї процедури стосується всіх виконавців послуг, окрім тих, що розташовані на тимчасово окупованих територіях.

У компанії нагадали, що перевіркою лічильників займаються ліцензовані організації, перелік яких можна знайти на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Сам акт про те, що клієнту провели перевірку приладів, потрібно надати до Центру комунального сервісу.

Крім того, українці все ще зобов’язані передавати показання лічильників, щоб компанії могли коректно сформувати платіжки.

В Україні повернули обов’язкові перевірки лічильників

Джерело