Відійшов у вічність ветеран журналістики, член Національної спілки журналістів України з 1964 року – Кіндрачук Мирослав Ілліч.

Відійшов у вічність відомий журналіст з Прикарпаття Мирослав Кіндрачук

Мирослав Кіндрачук народився 2 січня 1941 року в мальовничій Котиківці на Городенківщині.

Прикарпатець навчався в культосвітньому технікумі у Снятині, потім – на факультеті журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. З 1962 року дописував в різних друкованих виданнях: районних – «Комунарі» й «Колгоспнику Придністров’я», обласних – «Прикарпатській правді» та «Галичині».

“Такий життєвий шлях Мирослава Кіндрачука. Понад сорок років очолював провідні відділи видань, в яких працював, – сільського господарства, роботи рад, а також держави і права. Змалку його вабила творчість, кохався у рідному слові. Що б не робив, чим би не займався Мирослав, враження і роздуми згодом лягали на папір. Улюблений жанр – фейлетон, улюблена тема – село з його одвічними проблемами”, – повідомили на сторінці Школи журналістики. Мирослав Кіндрачук нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України – за значний особистий внесок у розвиток журналістики, високий професіоналізм і багаторічну сумлінну працю.

Джерело