Реанімобіль, позашляховик і причіп-установку для безпілотних літальних апаратів передали шведські благодійники військовим, які нині обороняють Донеччину, — розповів Суспільному Бертіль Сьйостром, представник благодійної організації зі Швеції.

З його слів, техніку передавали з початку повномасштабної війни, його колеги здійснили 40 поїздок в Україну.

"Автомобіль швидкої допомоги обладнаний усім необхідним для надання невідкладної допомоги. Там є ноші, достатня кількість турнікетів, є спецодяг для медпрацівників, запчастини", – говорить благодійник.

Шведські благодійники на Волині передали допомогу військовим

Представник благодійного фонду "Рower up Ukraine" Cімон Cімонсон каже, що причіп, який передали спеціально сконструювали для військових. У ньому є генератор, потужні акумулятори та сонячні батареї. Він використовується для зарядки дронів.

Спеціалізованої техніки потребує група спецпризначення, яка виконує завдання на передовій, – каже військовий на позивний "Бєларус". З його слів, завдяки цій установці не потрібно буде оператору і його помічнику тягти купу батарей для зарядки на собі – все це робитиметься автономно.

"Ця установка сама заряджається, ми можемо підіймати дрон в будь-яку погоду із неї. У нас підвищується мобільність, ми можемо більше літати, тобто ми більше бачимо і відповідно це зберігає більше людських життів", – каже військовослужбовець.

Техніку від шведських благодійників військовий на позивний "Бєларус" незабаром відвезе на Донеччину.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело