Матчбол господарі майданчику реалізували лише з п'ятої спроби.

Збірна Північної Македонії з волейболу здобула другу перемогу в Золотій Євролізі в групі України. У п'яти сетах господарі майданчику переграли Хорватію.

У стартових двох турах Північна Македонія обіграла Бельгію (3:1). Єдиної досі поразки команда зазнавала в першому турі проти України — 0:3.

Північна Македонія обіграла Хорватію в Золотій Євролізі з волейболу та вийшла на друге місце в групі України: таблиця

За підсумками туру македонці мали нагоду випереджати Бельгія у таблиці — та приймала лідера квартету Україну. Досі бельгійці випереджали Північну Македонію лише завдяки кращій різниці у сетах.

Як пройшов матч Господарі майданчику в Скоп'є контролювали перебіг першої партії. Після вирішального розіграшу в сеті різниця сягнула восьми очок — 25:17. У другій партії ініціатива залишилася за Північною Македонією. Хорвати знову активніше пробивали суперників, але припустилися 11 результативних помилок — перевагу за сетами подвоїли господарі. Хорватія перехопила ініціативу після екватору третьої партії та залишилася у грі, відігравши один сет — 25:22. Вели хорвати й до перемоги в четвертому сеті — різниця сягала шести очок ще за рахунку 19:13. Проте Північна Македонія відновила паритет, вигравши сім з восьми наступних розіграшів, а згодом і собі вийшла вперед — 22:21. Македонці не реалізували три перших матчболи. Натомість власним сетболом за рахунку 30:29 скористалася Хорватія — 2:2 за сетами! Господарі не реалізували перший сетбол і у вирішальному сеті, за рахунку 14:13. Нарешті лише з п'ятої спроби господарі "закрили" матч на свою користь — 3:2. Золота Євроліга. 3-й тур

Північна Македонія — Хорватія 3:2 (25:17, 25:22, 22:25, 29:31, 16:14)

Група В. Турнірна таблиця Україна — 9 очок (3 матчі), 9:0 (різниця сетів) Північна Македонія — 5 (3), 6:5 Бельгія — 3 (3), 4:7 Хорватія — 1 (3), 3:9