Понад півтисячі робіт представили вихованці позашкільних технічних навчальних закладів на виставці в обласному центрі технічної творчості. Серед учасників оберуть кращі роботи, які представлятимуть Вінниччину на Всеукраїнській виставці.

Про це Суспільному розповів директор центру Петро Жупанов.

Уперше за чотири роки у Вінницькому обласному центрі технічної творчості презентували виставку дитячих робіт. У минулі роки учасники надсилали фото або відео експонатів, розповів директор центру Петро Жупанов.

Загалом учасники представили роботи у чотирьох категоріях: "Знай і люби свій край", "Наш пошук і творчість тобі, Україно", "Орігамі" та виставка початково-технічного моделювання.

"Ми не очікували, що у цих виставках візьмуть участь 32 заклади з Вінницької області. Це дуже багато. Понад 550 різних робіт", — директор обласного центру технічної творчості Петро Жупанов.

11-річні Анжеліна і Максим для виставки виготовили композицію "Подолянки". Одягнені ляльки у національний одяг. Працювали діти з повітряним пластиліном протягом кількох тижнів.

"Ми брали пляшки від соку, обліплювали повітряним пластиліном. Далі робили тулуб, голову. Потім коли ми зробили всіх ляльок, ми брали диски і на ньому ліпили квіточки", — розповіла учасниця виставки Анжеліна

Подолянки тримають у руках стрічки, які їх обʼєднують.

Кращі роботи на виставці представлять на Всеукраїнському етапі. Він відбудеться у червні, розповіла голова журі Ольга Пилипчук.

"Мета виставки — популяризація декоративно-ужиткового мистецтва, а також сучасного мистецтва. Обмін досвідом між вихованцями та викладачами", — розповіла Ольга Пилипчук.

"Кожен рік відзначають Вінницьку область, кожен другий експонат з нашої області займає призове місце", — зазначив Петро Жупанов.

Діятиме виставка протягом двох тижнів.

Читайте також

У Вінниці збирають книги для оборонців, які перебувають на лікуванні 162 дні у російській окупації: у Вінниці презентували книгу-щоденник переселенки з Маріуполя

Джерело