У Рівному 1 квітня планують провести заняття зі скандинавської ходьби. Про це 28 березня повідомили на сайті міськради. Також рівняни зможуть перевірити свій стан здоров'я у медичній зоні.

Рівнян запрошують у парк імені Тараса Шевченка, біля літньої сцени, щоб відвідати заняття зі скандинавської ходьби — це вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. 1 квітня буде проходити з інструктором за спеціальним маршрутом — кожні 30 хвилин з 13:00 до 17:00.

На заході діятиме медична зона, де учасники зможуть:

У Рівному організовують заняття зі скандинавської ходьби, де можна буде перевірити стан здоров'я виміряти артеріальний тиск; перевірити рівень цукру в крові; визначити індекс маси тіла; зробити флюорографію; проконсультуватися із сімейним лікарем та психологом; зробити тест на ВІЛ, гепатит С; вакцинуватися проти COVID-19.

Щоб потрапити у групу, необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням.

Захід реалізують у межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19 "Бустерни свою стійкість", що ініціювали Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров‘я МОЗ.

Читайте також Замаскували під косметику: на Рівненщині у маршрутці знайшли кілька тисяч пачок безакцизних цигарок З третьої спроби за майже 73 тисячі гривень: на торгах продали будівлю першої в Рівному парової водокачки Визнав Московську патріархію, але правив українською. Історик з Рівного видав книгу про митрополита Громадського З Рівного до Львова курсуватиме модернізований інклюзивний електропоїзд "У людей інші пріоритети": як війна може вплинути на поширення туберкульозу на Рівненщині — пояснює експерт

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело