Сьогодні в Івано-Франківську священнослужителі Православної церкви України прийшли у храм на вулиці Довженка, щоб вперше відправити там службу.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Хотів би подякувати всім небайдужим, хто прийшов помолитися до храму, де відбувається перша служба Православної церкви України. Для нас це велика подія”, – каже мер.

Біля храму зібралися кілька сотень людей. Між вірянами УПЦ МП та ПЦУ сталася сутичка, повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

“Ми — на своїй землі, тут не може бути ніякого “руского міру”. Ми прийшли, щоб тут була Православна церква України, а не московська. Вони підтримують війну, підтримують окупантів”, — каже франківка Анна Борисюк.

Напередодні невідомі заварили ворота до храму Різдва Христового, щоб люди не могли зайти на подвір’я. Протестувальники вибили задні двері церкви й зайшли всередину.

У храмі священники ПЦУ почали богослужіння. Службу правлять за мир в Україні.

ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО ПЦУ вперше проводить богослужіння у храмі на Довженка, що належав УПЦ МП. ВІДЕО

Джерело