У Львові хірурги зі США прооперували 3-річного Ростика. Хлопчик рік тому обпік пальці на руці, а за кілька місяців дізнався про смерть батька. Про це повідомили у Першому ТМО Львова.

За рік на руці Ростика сформувався грубий рубець, який почав утворюватись і на поверхні долоні. Він не давав хлопчику згинати мізинець. Хірурги вирішили зробити пластику пальця.

"Під час операції лікарі розсікли рубець, а після — змінили лінії натягу. Результат — дитя уже розігнуло мізинчик. Нині з ним працює фізичний терапевт", — йдеться у повідомленні.

Хірурги зі США прооперували сина загиблого захисника України

"Ми робили півроку тому операцію у Хмельницькому. Поставили спицю хірургічну, робили пересадку шкіри, але він був маленький. Шкіру здер, спицю вийняв. Що зробили — все дарма", — розповідає мама Ростислава Марина.

Крім Ростика американські фахівці спільно з українськими хірургами прооперували ще 14 дітей. Це хлопці та дівчата із важкими післяопіковими дефектами, вродженими та набутими вадами обличчя.

Хірурги із США приїхали до України, аби підтримати у час війни. Серед вісьмох американських спеціалістів — троє мають українське походження: Роман Букачевський, Віктор Черкасій та Марк Гнатюк.

"Я приїхав, бо це моя Батьківщина, і я хотів зробити щось для українців, чимось допомогти. Раніше в Америці люди не знали, що таке Україна, але тепер весь світ знає, які це сміливі і чудові люди — українці", — каже Віктор Черкасій.

Протягом п’яти днів з українськими лікарями працювали: Роман Букачевський, Віктор Черкасій, особистий лікар Білла Клінтона Джеймс Сан, Драпід Сетті, Крейг Хобар, Джон Чермін, Харрісон Клентон.

Читайте також

Команда хірургів зі США безкоштовно прооперує понад 20 пацієнтів у Львові

Джерело