З 3 квітня по 31 травня у школах Чернігова стартує набір учнів до першого класу. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника управління освіти та науки Чернігівської міської ради Олена Горна.

Набір учнів до першого класу у Чернігові здійснюють 25 закладів загальної середньої освіти, а саме №: 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, Спеціальна школа №1 та Навчально-реабілітаційний центр №2.

"Кожне місто, кожна територіальна громада самостійно приймають рішення, коли можна розпочинати набір. Але є порядок зарахування, де вказано, що це може відбуватися не пізніше ніж за два місяці до зарахування. Зарахування офіційне після 31 травня", — сказала Олена Горна.

На вільні місця у школах документи можна буде подати після 15 червня, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

У Чернігові набір учнів до першого класу стартує з 3 квітня

Необхідні документи для вступу:

заява про зарахування за встановленим зразком; оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о; копія свідоцтва про народження дитини.

Право на першочергове зарахування мають:

діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене; діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу; діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу, у разі його наявності.

Батьки мають право подати заяву та документи у будь-який зручний для них спосіб:

до закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають; до будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця, зокрема, за жеребкуванням).

Важливо, до 3 червня батьки повинні підтвердити свої наміри навчати дитину в обраному закладі освіти.

"Процедура незмінна. Чекаємо на заяви від батьків з необхідним пакетом документів. Зі свого боку працюємо над тим, аби всі школи міста змогли відновити освітній процес у звичайному форматі та забезпечити учням безпечні та комфортні умови для навчання",— сказав начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Читайте також

30 тисяч гривень за передачу мобільних телефонів: у Чернігові співробітнику слідчого ізолятора повідомили про підозру

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело