Релігійна громада села Хрещатик Чернівецької області нещодавно завершила перехід до Православної церкви України. Тепер у храмі великомученика Димитрія Солунського у селі Хрещатик проводять служби священики ПЦУ.

Московські попи були налякані прапором України, який українські священики принесли до храму. Це можна зрозуміти за статтею, яка вийшла на церковному пропагандистському ресурсі.

Московських попів налякав прапор України у церкві ПЦУ, фото:

Московських попів налякав прапор України у церкві ПЦУ, фото:

Деякі парафіяни храму та московські попи обурені, що замість облачення, яке є дуже важливою складовою православної благолепності, на престолі лежить український прапор. Їх лякає те, що там раніше лежало безбарвне облачення і вони вважають, що українські священики не мали права міняти його.

Щодо священнослужителів ПЦУ, то вони не звертають уваги на істерику священиків УПЦ МП. Там не задоволені, що ПЦУ посилаються на начебто "якусь міфологічну історію" про прапор. Священики ПЦУ на це лише заявили, що на престолі має лежати прапор України, і це правильно. 

Московських попів налякав прапор України у церкві ПЦУ, фото:

Варто нагадати, що храм великомученика Димитрія Солунського у селі Хрещатик Чернівецької області раніше був підпорядкований УПЦ МП. Це шоста релігійна громада, яка змінила підпорядкування після початку повномасштабної війни. Збори про перехід до ПЦУ відбулися 18 грудня. На зборах було 152 особи, з них 151 проголосували за перехід, ще одна людина утрималася

Раніше повідомлялося, що  Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній заявив, що про закриття монастиря у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі не йдеться.

Також нагадаємо, що Почаївську лавру готуються відібрати в УПЦ МП: "Процес розпочався...".

Крім того, нагадаємо, Паші "Мерседеса" втрачати нема чого: митрополит УПЦ МП підняв бунт у Лаврі. 

Джерело