Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 27 березня і триватимуть до 3 квітня. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

"Із 27 березня у Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. Інші заклади освіти Києва продовжать працювати з дотриманням безпекових вимог", — каже Мондриївський.

За його словами, під час канікул у школах організують роботу "консультативних груп" за окремими розкладами, проводитимуть індивідуальні заняття та групові консультації із використанням різноманітних освітніх технологій. Також працюватимуть гуртки та спортивні секції.

У КМДА розповіли, коли школярі підуть на канікули

Зазначається, що заклади дошкільної освіти та позашкілля столиці під час канікул продовжать роботу в форматі, у якому наразі працюють, зважаючи на безпекову ситуацію. Тобто дотримуватимуться алгоритму дій під час оголошення повітряної тривоги.

Що відомо про навчальний процес у школах Києва та області під час воєнного стану

У Києві прийом документів у перші класи шкіл почнеться 27 березня і триватиме до 31 травня. Батьки можуть подати необхідні документи в електронному вигляді. Зарахування здійснюватимуть на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій.

Через російські атаки навчальні заклади Київщини часто впроваджують дистанційне навчання. Зокрема, 9 березня школи Київської області працювали дистанційно через масовану ракетну атаку РФ.

Через обстріли військами РФ енергооб'єктів столичні школи з кінця листопада 2022 року змінили режим навчання. Уроки проводили у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00. Для дітей початкових класів роботу груп подовженого дня не скасовували.

У столиці повністю виключили російську мову з навчальних програм комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти. За таке рішення проголосували депутати Київської міської ради.

Читайте також

У Києві зі школи евакуйовували дітей і персонал через "замінування"

У Києві діти-сироти отримали планшети для навчання

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

Джерело