“Викликало скандал”: МОН скасувало одне зі своїх одіозних рішень

Сайт Міносвіти знову прикрасив колишній логотип міністерства. Не так давно через ці лого спалахнув скандал.

Джерело: Всеосвіта

Це сталося після призначення на посаду міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Сайт МОН повернув колишній логотип міністерства
Рішення про відмову від попереднього логотипа поки втілили у життя лише на сторінці Міносвіти у фейсбуці. Також з’являється він на верхній панелі комп’ютера, коли відкрита “іконка” МОН. На офіційному сайті лого поки не оновили.

“Викликало скандал”: МОН скасувало одне зі своїх одіозних рішень

До слова, 21 березня перший заступник очільника МОН Андрій Вітренко передав Оксену Лісовому Перехідну книгу. У ній прописана основна робота міністерства, а також подальші стратегічні пріоритети. Однак українці жартують, що, мабуть, у цю книгу чинний очільник МОН і його нова команда не має наміру заглядати.

Що цікаво, у новині про вручення Перехідної книги Лісовому на фейсбук-сторінці МОН посади прописали з маленької літери. Раніше комітет був Комітетом, міністр – Міністром.

  • У кінці грудня 2022 року Міністерство освіти і науки України змінило логотип у час війни. При цьому без анонсів та презентації.
  • Це рішення Міносвіти викликав хвилю критики українців.
  • Вони, зокрема, поставили питання щодо потреби зміни лого у час війни. Також питали чиновників про те, скільки заплатили за таку новацію і чому не можна було залишити попередній логотип.
  • Попередній логотип, до слова, МОН оновило у 2017 році. Воно містить два символи: О та Н. О символізує коло знань, а Н – невичерпність пізнання.
  • Натомість новий символ за стилем збігається з оформленням сторінки “Програма великої трансформації Освіта 4.0: Український світанок”.
  • У МОН заявили, що презентують новий бренд – візуальну єдність, яка представляє синергію формування нової освіти, науки та інновацій.
  • Ребрендинг реалізують у межах Комунікаційної стратегії МОН на 2023 – 2030 роки. Вона, зокрема, спрямована на розвиток європейської інтеграції та гендерної рівності.
  • У Міносвіти також відповіли на запит журналістів і заявили, що новий логотип подарувала громадська організація. Відповідно грошей держави на це не витрачали.

Джерело