У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики.

Про це пише польське видання wprost.pl.

Представник медичного закладу повідомив, що 38-річна жінка народила здорову дитину, пологи відбулися природним шляхом. На жаль, стан жінки значно погіршився в післяпологовому періоді.

У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів: поліція назвала шокувальну причину

"Її негайно доправили до відділення інтенсивної терапії, де лікарі боролися за її життя. На жаль, організм пацієнтки не реагував на жодні ліки, і настала смерть, - прокоментувала Єва Тодоров, прессекретара Глоґувської лікарні.

За фактом смерті жінки розпочато розслідування, яке веде Окружна прокуратура у Ґлоґуві. Правоохоронці назвали шокувальну причину - породілля могла померти через вживання наркотиків.

Розтин тіла не дозволив чітко встановити причину смерті. Як наслідок, слідчі призначили додаткові токсикологічні дослідження.

На вимогу прокуратури суд ухвалив рішення про передавання дитини загиблої 38-річної жінки до названої родини.

Нагадаємо, у Польщі в Залясево, що біля Познані, у власному будинку під час гасіння пожежі знайшли мертвими батьків і двох дітей. Поліція встановила, що людей могли вбити, а щоб приховати злочин - помешкання підпалили.

Читайте також:

  • Мати знімала на відео, як батько душить дитину, а потім виклала відео в мережу
  • У Польщі 19-річна дівчина з ножем напала на українку: приревнувала до свого колишнього
  • У Польщі знайшли мертвими матір та її 1-річного сина: трагедія могла статись через хворобу дитини

Джерело