Кременчуцький спортсмен Каро Марандян посів третє місце на відкритих міжнародних змаганнях в Італії. Дзюдоїст змагався в категорії до 66 кілограмів. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації дзюдо України.

11 березня в столиці Італії відбулись фінальні двобої відкритого Кубку Європи European Open. У складі збірної України кременчуківець у поєдинку за трете місце достроково переміг британця Шорта.

На шляху до медалі 25-річний Каро також здолав представників Марокко, Ізраїлю та Швейцарії. Для Каро це четверта нагорода з турнірів European Open в кар'єрі.

Дзюдоїст з Кременчука здобув Що відомо Каро Марандян - призер чемпіонатів Україна та відкритих міжнародних змагань. Тренує спортсмена Василь Волошин. Загалом на змагання до Італії поїхали 10 представників збірної України. В змаганнях брали участь 381 спортсмен з 34 країн. Читайте також

Полтавська "Ворскла" зіграла внічию з футбольним клубом "Верес"