Більшість українців одержують газ від “Нафтогазу”, але є й ті, хто платить більше

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому


Для всіх наших читачів, які відповідально ставляться до своїх квитанцій за блакитне паливо, є важливі новини. На цей раз ми дізналися, якими будуть тарифи на газ у лютому місяці, який традиційно вважається “піковим” щодо навантаження на опалювальну систему.

У лютому 2023 року ціни на газ для населення опублікували одразу дев’ять компаній, які доставлятимуть своїм побутовим споживачам блакитне паливо. При цьому якщо порівнювати із січнем 2023 року, то цінник на блакитне паливо залишається незмінним.

Якщо глянути на ціни, то вартість газу у різних постачальників коливається від 7,70 до 9,99 гривень. А ось у п’яти компаній кубометр газу – дешевше за 8 гривень.

Зокрема 7 компанія Еру Людям пропонує 70 грн за куб. Енерджі Трейд Груп – 7,799 грн за куб. Крім того, в компанії до квітня 2023 року діятиме сезонна пропозиція – акційний тариф “Чорна п’ятниця”, вартість газу в якому – 7,699 грн за кубометр.

Тим часом 7,96 грн за куб пропонує газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, 7,98 грн за куб – “Прикарпат Енерго Трейд”, а також 7,99 грн за куб – “Полтавагаз Збут”. Ще у чотирьох постачальників ціна газу коливається від 8,20 до 9,99 грн. за кубометр.

Джерело