Екстрасенс і Таролог Роман Шептицький назвав найнебезпечніші регіони, де загроза нових “прильотів” російських ракет і снарядів до 5 лютого включно.

Які міста в Україні стануть небезпечними на початку лютого: екстрасенс зробив прогноз


 

Є певна кількість регіонів України, в яких загроза нових ворожих ударів до кінця поточного тижня (5 лютого) дещо підвищена. Такий розклад показали карти Таро, каже екстрасенс і таролог Роман Шептицький.

Час з п’ятниці до неділі, з 3 до 5 лютого, обіцяє бути досить спокійним і пройти під знаком допомоги Україні від західних партнерів.

“Затишшя, до чогось гади готуються”, – заявив Шептицький, роблячи розклад карт Таро по регіонах і гарячих точках в Україні до кінця тижня.

Серед регіонів, де загрози “прильотів” і атак РФ підвищені таролог назвав Чернівці і область, Тернопіль і область, Львів і область, Житомир і область, Вінниця і область, Київ і область, Полтава і область, Дніпро і область. Також під загрозою нібито залишаються Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя.

Що стосується ситуації на Донбасі, то, за прогнозом Шептицького, до 5 лютого там навряд чи будуть спостерігатися помітні зміни.

Астрологічні прогнози:
Раніше астролог Влад Росс розповів, що 7 березня 2023 року Сатурн перейде в знак Риб до 14 лютого 2026 року, і це буде непростий час для представників цього знака зодіаку, також відбудуться великі зміни в світі. Зокрема, РФ загрожує зміна влади і хаос.

Крім того, в 2023 року нас чекає знакова подія – перехід Плутона в знак Водолій. Плутон – повільна планета, вона покине знак Козерога після 15 років перебування в ньому.

Джерело