8 штурмових бригад почали формувати на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії в Закарпатській області. Проєкт називається "Гвардія наступу". Бригада Національної поліції має назву "Лють". До неї можуть долучитися охочі віком від 18-ти до 55-ти років. Про це на брифінгу розповів начальник Нацполіції в Закарпатській області Ярослав Колесник.

"Завдання, які будуть поставлені перед бригадою, — це відсіч та стримання збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконне формування ворогом. До нього входить аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника. Усі умови щодо набору, проходження тестів, медоглядів — це все забезпечує Національна поліція. Працівники поліції туди можуть перевестися по переводу, оскільки це підрозділ Нацполіції, а інші громадяни мають пройти коротку спецперевірку, пройти співбесіду, військово лікарську комісію, перевірку рівня фізичної готовності. Мінімальна оплата становитиме на період підготовки 25 тисяч гривень — посадовий оклад, додаткові виплати в розмірі 30 тисяч гривень для працівників, котрі перебуватимуть в областях з наявним в них веденням бойових дій, тобто в підсумку це буде десь 55 тисяч гривень. З моменту виконання бойових завдань додаткові виплати становитимуть до 70 тисяч гривень — це окремо до зарплати", — розповідає Ярослав Колесник.

"Щодо формування підрозділу Держприкордонслужби, то він буде називатися "Сталевий кордон". Формування також розпочалося. Очолює цей підрозділ Герой України полковник Валерій Падитель, котрий тримав оборону з нашими героями в Азовсталі. Вимоги до кандидатів такі ж, як в Нацполіції і Нацгвардії. Уже триває відбір і серед наших військовослужбовців, офіцерів, щодо формування ядра цієї бригади. Офіцерів та військовослужбовців відбирають з тих, хто зарекомендував себе належним чином в боях під Бахмутом, під Кремінною, під Лиманом, а також в Азовсталі", — каже начальник прикордонного загону Богдан Ігнатюк.

На Закарпатті стартувала національна кампанія

6 штурмових бригад формують на базі Національної гвардії.

"Червона калина" — до лав увійшли герої, котрі брали участь у боях на Донеччині, Луганщині, обороняли Київ. "Рубіж" — до лав бригади уже увійшли герої, котрі відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині. "Спартан" — це потужна бригада, яка обороняла Харків. "Кара-Дах" — це кара за Крим, так будемо казати. Ця бригада буде брати участь у звільненні АР Крим. "Буревій" — це бригада, яку ми називаємо "утилізація російських військових". Бригада "Азов" — це легендарний підрозділ, це один із осередків оборони Маріуполя. Щоб ми могли їх підготувати належним чином, у нас є відповідна навчально-матеріальна база, є офіцери, котрі брали й беруть участь у бойових діях, сержанти, солдати, тому ми можемо наразі готувати військовослужбовців за стандартами НАТО. Звісно, що повний соцпакет, як і в колег з Нацполіції і Держприкордонслужби, ми теж забезпечуємо. Наразі ми розгорнули 10 пунктів у Закарпатській області, де ми проводимо рекрутингову роботу", — роззповів полковник Ігор Гузар.

Заповнити заявку до обраної бригади, чи отримати консультацію, охочі можуть 10-ти ЦНАПах: Ужгородському, Перечинському, Свалявському, Мукачівському, Іршавському, Хустському, Виноградівському Берегівському, Тячівському, Рахівському.

Читайте також: У Києві розпочинається Саміт Україна-ЄС, Procter&Gamble внесли у список спонсорів війни. 345 день війни. Онлайн; Росіяни втратили 840 військових за добу — Генштаб ЗСУ; Генштаб: росіяни наступають на чотирьох напрямках, загроза ракетних ударів — висока; На Закарпатті діють 11 майданчиків для безоплатного вивчення української мови; Понад 300 млн збитків: на Закарпатті виявили незаконний видобуток та збут андезиту.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело